Jan 09 2011

Tinklaraščių reklamos savaitė

Published by at 22:12 under Uncategorized

Tokia jau iš manęs blogerė, kaip matau pati: parašiau ir nustojau. Bet kad visai neužgestų mano tik pradėtas blogas, o ir kad kartais atklystantiems būtų naudos, pabandysiu sudalyvauti Rokiškio Rabinovičiaus inicijuotoje tinklaraščių reklamos savaitėje, kuri jau baigėsi, bent jau supažindindama su pačiais žymiausiais Lietuvos blogais.

Tai nieko per daug nesigilindama, tiesiog siūlau didžiausias įžymybes (gal bent jau iš mano skaitomų), kurias atrinkau iš blogų reklamos savaitėje sudalyvavusiųjų sąrašo:

 1. Nezinau.lt – Džiugo Paršonio blogas, jau seniai tapęs visos blogosferos centru. Savo komentaruose ir Rokiškis sako, kad tiktai tęsia Džiugo Paršonio darbą.
 2. Commonsense.lt – kartu su Rokiškiu pradėję visą blogų reklamos savaitę, kieti vyrukai, vadybos specialistai. Jei valdžia truputį klausytų jų patarimų, visiems Lietuvoje būtų gyventi geriau.
 3. Andrius Užkalnis – plačiai žinomas puikus autorius, aštrialiežuvis publicistas, blogosferoje taip aštriai besipešantis su Artūru Raču.
 4. Artūras Račas – vienas iš populiariausių blogerių Lietuvoje, BNS vadovas, baisiai pykstantis ant Andriaus Užkalnio
 5. Tomas Čyvas – dešinysis apžvalgininkas, vienas iš kelių žmonių, išviešinusių garsųjį valstybininkų sąmokslą, dėl kurio buvo atstatydintas netgi VSD vadovas
 6. Beata Nicholson – gandai sako, kad įžymi kulinarijos knygų autorė kažkokiais giminystės ryšiais susijusi su Andriumi Užkalniu, o kai kas iš mano pažįstamų sako, kad jos blogas dabar yra pats lankomiausias iš visų, kokie yra Lietuvoje, kalbama apie 3000 žmonių per dieną.
 7. Rokas Arbušis – vienas iš žinomiausių buriavimo populiarintojų, jo blogas – tikras buriavimo centras internete
 8. Zbygniewas Pywacijus – kalbama, kad internete žinomu autoriumi tapo dar tais laikais, kai nebuvo netgi Delfi. Legenda.
 9. Kreivarankis – labai keistas ir įdomus filosofijos etiudų kūrėjas
 10. Komjaunimas.lt – sako, kad komjaunuolių ten su žiburiu nerasi, greičiau jau antikomunistų. Nežinau, kaip iš tikro, bet įdomus ir vertas skaitymo blogas.
 11. Aurelijus Katkevičius – garsaus žurnalo „Verslo Klasė“ redaktorius, blogerius išmokęs gero stiliaus.
 12. Maumaz arba Justinas Žilinskas – knygos vaikams autorius, pagarsėjęs tarptautinės teisės ekspertas
 13. Zeppelinus – gal būt kažkas pavadintų jį fašistu, bet man visai įdomu paskaityti jo ilgas ir išsamias studijas apie „teisingą“ lietuviškumą 🙂 Kažkodėl jis savo bloge PoPo naudotojus pavadino popistais, taigi, aš jo dėka galiu vadintis popiste :)))
 14. Piktas Gnomas Arvydas – visai nepiktas, labai įdomus žmogus, kuris kaip tik toks, kokie ir būna blogeriai
 15. Kleckas Buržujus – štai šitas tai piktas, bet jis toks garsus, kad jo negalima nepaminėti, tikras interneto žinovas, pateikiantis naujausias žinias ir įdomybes
 16. Saulius Rimkus – kontraversiškas autorius, parašęs knygą apie kunigų patvirkimą 🙂
 17. Feministinis Frontas – o kaip gi be jų, turi bent kažkas įkrėsti proto tiems vyrams! 🙂

5 responses so far

5 Responses to “Tinklaraščių reklamos savaitė”

 1. Zeppelinuson 09 Jan 2011 at 22:36

  Dėkui, miela Aušra, už paminėjimą geru žodžiu ir už tai, kad neklausote mažaraščių kvailių, nežinančių, kokia yra žodžio „fašistas“ reikšmė ir vartojančių jį vietoje keiksmažodžio.

 2. kreivarankison 09 Jan 2011 at 23:13

  Hmm… dėkui už mano kuklios personos paminėjimą 😀

 3. Piktas gnomas Arvydason 09 Jan 2011 at 23:45

  O tu man čia įvaizdžio negadink, gyvenimo negriauk!

 4. buržujuson 10 Jan 2011 at 10:38

  Ačiū už paminėjimą 🙂 Tik niekaip nesuprantu, kodėl mane garsiu vadina 🙂

 5. Maumazon 10 Feb 2011 at 16:05

  Ačiū. Sakote, pagarsėjęs? Na na… Dėkoju 🙂

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos